18 Nisan 2014 Cuma

Fırat Üniversitesi'nde Yazılım Her Yerde Paneli

17 Nisan 2014 Perşembe günü Fırat Üniversitesi Mustafa Temizer Konferans Salonunda "Yazılım Her Yerde" konulu panel gerçekleştirildi. Paneli FEBİTEK Öğrenci Topluluğu organize etti.
Panel Yöneticisi olan +Nurhayat Varol internet haftası dolayısıyla her yıl bu tarzda etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade ederek, internetin önemine değindi.
Panelde birbirinden güzel konular dikkat çekti. Panelistler ise Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği öğrencilerinden oluşuyordu. İlk olarak Yazılımın Önemi ve Yazılım Her Yerde platformunu anlatmak üzere +Sadık Dereköy sunumunu gerçekleştirdi. Sonrasında Siber Güvenlik ve Bilinçli İnternek Kullanımı sunusunu yapmak üzere +Hakan Eryavuz söz hakkı aldı. Bu sunum bittikten sonra Medya Gömleği adlı projeleriyle TET proje pazarında Diğer kategorisinde 3.lük ödülünü alan +Isa Ataseven ve +Ahmet Ali ATAN sunumlarını gerçekleştirdiler. Bu sunumda özellikle Sanal Gerçeklik,Gömülü Sistemler ve Paralel Programlama konularınada değinildi.
Panel soru-cevap şeklinde yaklaşık 1 buçuk saatlik süre sonunda sona ermiş oldu. Emeği geçen herkesi tebrik ederiz.1 yorum:

Unknown dedi ki...

abi bende bu sene yazılım muhendisliğini kazandım fıratta.bende size uye olabilirmiyim benide aranıza alıp geliştirirmisiniz yani birnevi sizin eseriniz sizin öğrenciniz olsam olmazmı buna çok ihtiyacım var :D

Yorum Gönder

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More